Norma ISO 9001:2015

Najbliższy termin

do ustalenia

Forma szkolenia

on-line i u klienta

Ilość miejsc

ustalana indywidualnie

Koszt szkolenia

ustalany indywidualnie

Jako przedsiębiorca marzysz o rozwoju swojej działalności. Jednak, aby tak się stało, już na wstępie relacji biznesowych, musisz zdobyć zaufanie swojego potencjalnego Klienta oraz zapewnić Go o posiadanych przez Ciebie kompetencjach.

Punktem wyjścia w realizacji wyznaczonych celów jest więc przede wszystkim zdobycie certyfikacji ISO. Posiadanie certyfikowanego systemu zarządzania jakością, zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001, jest coraz częstszym warunkiem prowadzenia transakcji biznesowych. Ponadto, dzięki jej wdrożeniu, Twoja organizacja będzie mogła odnaleźć swoje miejsce wśród dużej konkurencji na rynku krajowym, a także rozwinąć się w przestrzeni międzynarodowej.

Nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w szkoleniu z normy ISO 9001:2015

Tematy, które omówimy podczas szkolenia:

  • poznasz zakres i wymagania stawiane przez normę ISO 9001:2015;
  • dowiesz się, gdzie można wykorzystać normę;
  • zdobędziesz wiedzę na temat procesu certyfikacji Twojej organizacji;
  • uzyskasz odpowiedź na trapiące pytanie:
  • czy wszystkie punkty normy muszą być spełnione, abyś uzyskał certyfikat?

Szkolenie dedykujemy:

  • do udziału w szkoleniu zapraszamy przedsiębiorstwa, które pragną usprawnić własną pracę oraz zadbać o swój wizerunek wśród szerokiej konkurencji;
  • Twój biznes to jednoosobowa działalność, a może kilkutysięczna spółka – w każdym przypadku, nauczymy Cię jak przygotować się do wdrożenia normy;
  • nie jest ważne czym zajmuje się Twoje przedsiębiorstwo, ważne jest, aby uzyskany przez Ciebie certyfikat zapewnił Twoich obecnych i przyszłych Klientów o potencjale, który posiadasz.

Zapisz się na to szkolenie!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aegis Security Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa, NIP 5213786027. Państwa dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą: w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone w formularzu, na podstawie naszego prawie uzasadnionego interesu, jakim jest kontakt między nami a Państwem, służący udzieleniu Państwu odpowiedzi na zadane pytania, przesłaniu żądanej informacji – w ramach tego konkretnego zapytania (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), przez okres uzasadniony obsługą zapytania oraz w celach marketingowych – jeżeli wyrazili na to Państwo zgodę, wskazanym przez Państwa kanałem komunikacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie lub utraty użyteczności danych. Przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej w Polityce Prywatności.