O nas

O firmie

Spełniamy normy:

Jesteśmy firmą działającą na rynku bezpieczeństwa informacji oraz cyberbezpieczeństwa od wielu lat. Dbamy o to aby współpracujący z nami klienci, pozostawali bezpieczni i świadomi rozwoju zagrożeń wynikających z pracy w cyberprzestrzeni, która stałą się nieodłączną częścią funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT dla biznesu, audyty bezpieczeństwa, testy penetracyjne i socjotechniczne, doradztwo oraz szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, jak również przygotowanie do certyfikacji systemów zarządzania oraz usługi w zakresie ochrony danych osobowych.

Jesteśmy członkiem klastra #CyberMadeInPoland, którego celem jest kształtowanie i rozwój bezpiecznej cyberprzestrzeni w Polsce. Należymy również do Mazowieckiego Kluczowego Klastra ICT, w którego szeregach budujemy świadomość cyber na terenie naszego kraju jak i we współpracy z zagranicznymi organizacjami.

 

Zarząd

Dariusz Chmielewski, MBA – Prezes Zarządu Aegis Security Sp. z o.o., ekspert z zakresu ochrony danych osobowych, zarządzania bezpieczeństwem systemów informacyjnych, compliance z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w doradztwie strategicznym oraz zarządzaniu spółkami kapitałowymi.

Absolwent studiów Executive MBA w SGH w Warszawie oraz licznych studiów podyplomowych oraz szkoleń z zakresu zarządzania i budowania strategii między innymi w Japonii i Kanadzie. Audytor wiodący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001, systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001. 

Od wielu lat przeprowadza audyty w obszarze zgodności (compliance) organizacji z normami czy regulacjami prawnymi z zakresu cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji oraz pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych. Zarządzał licznymi projektami z obszaru bezpieczeństwa IT. 

Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie w obszarze nauk o zarządzaniu. 

Członek rzeczywisty SABI-Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych. 

Prezes Zarządu - Dariusz Chmielewski