Bezpieczne kopie zapasowe

Bezpieczne kopie zapasowe

Bezpieczne kopie zapasowe

acronis-logo-1000px
Cyber security vector illustration concept with characters. Modern flat style for landing page, mobile app, poster, flyer, template, web banner, infographics, hero images.

Zmień podejście do cyberbezpieczeństwa

Tradycyjne narzędzia bezpieczeństwa nie są przystosowane do współczesnych cyberzagrożeń. Podejście polegające na zastosowaniu wielu różnych programów – do tworzenia kopii zapasowych, automatyzacji poprawek, antymalware, konfiguracji, zarządzania i nie tylko – jest złożone, kosztowne i nieefektywne. Platforma oferuje rewolucyjne podejście do cyberbezpieczeństwa, które eliminuje wyzwania związane ze złożonością, dostarcza lepszą ochronę przed współczesnymi zagrożeniami oraz maksymalizuje wydajność oszczędzając czas i koszty.

Wiele narzędzi w zakresie cyberbezpieczeństwa w jednej platformie, czyli kompleksowa ochrona firmy przed cyberzagrożeniami.

Cyber security and data storage vector illustration concept with characters. Modern flat style for landing page, mobile app, poster, flyer, template, web banner, infographics, hero images.

Dlaczego warto wybrać Acronis Cyber Protect?

To kompleksowe rozwiązanie ochrony przed cyberzagrożeniami z prostą i intuicyjną w obsłudze konsolą centralnego zarządzania w języku polskim. To jedyne takie rozwiązanie, które natywnie łączy w jednej platformie ochronę danych i ochronę przed cyberzagrożeniami. Platforma współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi i serwerami, a także urządzeniami mobilnymi. Platformą możesz zarządzać sam lub my zrobimy to za Ciebie. Dzięki Platformie Twoja firma będzie skutecznie chroniona przed cyberprzestępcami.
0 %
wskaźnik wykrywania
W teście certyfikacyjnym VB100 Acronis wykrył 100% złośliwego oprogramowania i wygenerował 0% fałszywych alarmów.
0 %
fałszywych powiadomień
W teście AV-Comparatives Acronis był jednym z zaledwie czterech rozwiązań, które nie wygenerowały fałszywych powiadomień.
0 %
wysokiej wydajności
We wszystkich ośmiu kategoriach wydajności AV-TEST Acronis uzyskał ocenę wydajności „Bardzo szybki” lub „Szybki”.

Kluczowe cechy

Zarządzanie lukami w zabezpieczeniach

Ocenia i skanuje zasoby w poszukiwaniu znanych podatności. Weryfikuje czy wszystkie zainstalowane aplikacje i systemy są aktualne i działają poprawnie.

 • Monitorowanie i aktualizacja przestarzałego oprogramowania
 • Wprowadzanie poprawek w sposób bezpieczny dla plików
 • Monitor stanu dysku twardego

Ochrona antywirusowa

Zabezpiecza systemy dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu antywirusowemu o wysokim wskaźniku wykrywania i reakcji na najnowsze zagrożenia cybernetyczne. Chroni przed cyberzagrożeniami poprzez przeglądanie sieci, danych z kopii zapasowej i zapobiega exploitom.

 • Pełna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem
 • Filtrowanie adresów URL
 • Zapobieganie exploitom

Odzyskiwanie danych po awarii

Przywraca działanie po awariach w kilka minut, uruchamiając systemy w Chmurze lub przywraca je w dowolnym miejscu. Zapewnia bezproblemowe i bezpieczne odzyskiwanie danych po awarii oraz natychmiastową dostępność danych.

 • Zarządzanie odzyskiwaniem danych po awarii
 • Przełączanie awaryjne produkcji
 • VPN site-to-site

Bezpieczny backup

Zapewnia ochronę danych lokalnych i w chmurze, nawet pomiędzy zaplanowanymi backupami. Pozwala na widoczność statusu ochrony danych w Twojej infrastrukturze.

 • Ciągła ochrona danych
 • Mapa ochrony danych
 • Przetwarzanie danych poza hostem

Przeciwdziałanie wyciekom danych

Zapobiega utracie danych w oparciu o treść dokumentów. Rozszerza możliwości ochrony danych poprzez automatyczne tworzenie zasad i reguł ochrony.

 • Analiza danych w oparciu o treść dokumentów
 • Automatyczne wdrażanie zasad i reguł ochrony
 • Rozpoznawanie danych wrażliwych

Ochrona poczty elektronicznej

Blokuje w kilka sekund wszelkie zagrożenia e-mailowe, w tym spam, phishing, ataki z włamaniem do poczty służbowej (BEC), zaawansowane trwałe zagrożenia (APT) i zagrożenia typu zero-day, zanim dotrą do użytkowników końcowych.

 • Silniki chroniące przed wyłudzaniem informacji i fałszowaniem
 • Technologie zapobiegające oszustwom
 • Detekcja nowej generacji zapobiegające atakom typu zero-day

Kontakt w sprawie
szczegółów usługi

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.

Wybierz czy zgłaszasz się w imieniu firmy czy jako osoba prywatna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aegis Security Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa, NIP 5213786027. Państwa dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą: w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone w formularzu, na podstawie naszego prawie uzasadnionego interesu, jakim jest kontakt między nami a Państwem, służący udzieleniu Państwu odpowiedzi na zadane pytania, przesłaniu żądanej informacji – w ramach tego konkretnego zapytania (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), przez okres uzasadniony obsługą zapytania oraz w celach marketingowych – jeżeli wyrazili na to Państwo zgodę, wskazanym przez Państwa kanałem komunikacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie lub utraty użyteczności danych. Przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej w Polityce Prywatności.