Ochrona brzegu sieci

Najbliższy termin

do ustalenia

Forma szkolenia

on-line i stacjonarne

Ilość miejsc

5

Koszt szkolenia

2 500 zł brutto

Chcesz zabezpieczyć swoją sieć przed atakami z zewnątrz? Zakupiłeś dla swojej organizacji Firewall-a i nie wiesz co dalej? A może chcesz dowiedzieć się więcej o systemach takich jak IPS lub IDS?

Firewall-e stanowią pierwszą oraz główną zaporę przed rekonesansem i cyberprzestępcami. Posiadanie aktualnego urządzenia, zgodnego z najnowszymi wytycznymi w zakresie cyberbezpieczeństwa, jest kluczowe dla bezpieczeństwa sieci organizacji. Niestety, urządzenie to nie będzie wykorzystywane efektywnie bez prawidłowej konfiguracji oraz bez wykorzystania technicznej wiedzy specjalisty.

Dzięki naszemu szkoleniu opanujesz wiedzę potrzebną do samodzielnej konfiguracji zapory sieciowej, a także poszerzysz swoją wiedzę w zakresie cyberbezpieczeństwa i zabezpieczania sieci. Zapoznasz się z rozwiązaniami dostępnymi na rynku oraz różnicami, jakie między nimi występują. Poznasz wszystkie kluczowe zagadnienia związane z NGFW oraz administrowaniem sieciami.

Zainteresowany? Weź udział w naszym szkoleniu!

Tematy, które omówimy podczas szkolenia:

  • poznasz sposoby umiejscowienia Firewall-i w sieci;
  • dowiesz się, czym są Firewall-e Nowej Generacji i czym różnią się od swoich poprzedników;
  • zrozumiesz, czym są systemy IPS oraz IDS;
  • uzyskasz potrzebną wiedzę na temat: VLAN-ów oraz VPN-ów;
  • dowiesz się, jak opracować reguły oraz polityki bezpieczeństwa.

Szkolenie dedykujemy:

  • administratorom systemów i pracownikom IT;
  • studentom informatyki i cyberbezpieczeństwa;
  • osobom, pragnącym rozpocząć pracę związaną z bezpieczeństwem;
  • wszystkim zainteresowanym tematyką cyberbezpieczeństwa.

Zapisz się na to szkolenie!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aegis Security Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa, NIP 5213786027. Państwa dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą: w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone w formularzu, na podstawie naszego prawie uzasadnionego interesu, jakim jest kontakt między nami a Państwem, służący udzieleniu Państwu odpowiedzi na zadane pytania, przesłaniu żądanej informacji – w ramach tego konkretnego zapytania (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), przez okres uzasadniony obsługą zapytania oraz w celach marketingowych – jeżeli wyrazili na to Państwo zgodę, wskazanym przez Państwa kanałem komunikacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie lub utraty użyteczności danych. Przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej w Polityce Prywatności.