ESET Advanced Administration – warsztat praktyczny

Najbliższy termin

do ustalenia

Forma szkolenia

on-line

Ilość miejsc

5

Koszt szkolenia

1 590 zł netto

Szkolenie ESET Advanced Administration to warsztat praktyczny poświęcony zaawansowanej konfiguracji rozwiązań biznesowych ESET. Podczas szkolenia prowadzonego przez certyfikowanego trenera ESET, poznasz rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów, dowiesz się jak im zapobiegać. Doświadczeniem dzielić się będą trenerzy, na co dzień wspierający klientów w zaawansowanej konfiguracji rozwiązań ESET i doradzający w najtrudniejszych tematach. Szkolenie i materiały w języku polskim.

Tematy, które omówimy podczas szkolenia:

  • Wdrożenie i konfiguracja serwera centralnego zarządzania ESET PROTECT w postaci maszyny wirtualnej,
  • Migracja agentów ESET Management Agent pomiędzy serwerami,
  • Wdrożenie i konfiguracja usługi Apache HTTP Proxy w celu replikacji agentów przy pracy zdalnej oraz w środowiskach rozproszonych,
  • Zaawansowane zarządzanie politykami,
  • ESET Full Disk Encryption – szyfrowanie,
  • ESET Dynamic Threat Defense – sandboxing chmurowy,
  • Przydatne narzędzia.

Szkolenie dedykujemy:

  • Administratorom systemów informatycznych chcących zgłębić możliwości rozwiązania.

Zapisz się na to szkolenie!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aegis Security Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa, NIP 5213786027. Państwa dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą: w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone w formularzu, na podstawie naszego prawie uzasadnionego interesu, jakim jest kontakt między nami a Państwem, służący udzieleniu Państwu odpowiedzi na zadane pytania, przesłaniu żądanej informacji – w ramach tego konkretnego zapytania (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), przez okres uzasadniony obsługą zapytania oraz w celach marketingowych – jeżeli wyrazili na to Państwo zgodę, wskazanym przez Państwa kanałem komunikacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie lub utraty użyteczności danych. Przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej w Polityce Prywatności.