Bezpieczna poczta elektroniczna i systemy antywirusowe

Najbliższy termin

do ustalenia

Forma szkolenia

on-line i u klienta

Ilość miejsc

5

Koszt szkolenia

2500 zł brutto

Najpopularniejsze ataki ransomware wykorzystują podatności serwerów pocztowych lub metody polegające na przesłaniu złośliwego załącznika za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W rezultacie, ma miejsce stopniowa infekcja wszystkich dostępnych stacji roboczych. Konieczne jest więc zaopatrzenie w mechanizmy ochronne wprowadzające szereg zaawansowanych, nowoczesnych rozwiązań takich jak np.: wieloskładnikowe uwierzytelnianie – MFA, systemy antywirusowe czy sandboxing w chmurze.

Jeżeli jesteś administratorem systemu lub pracownikiem IT, który nie wie zbyt wiele o cyberbezpieczeństwie, marzysz o rozpoczęciu studiów albo zwyczajnie interesują Cię najnowsze rozwiązania w ochronie stacji roboczych i serwerów pocztowych – nie czekaj! Zapisz się na szkolenie!

Tematy, które omówimy podczas szkolenia:

  • zapoznasz się z podstawowymi metodami zabezpieczenia poczty elektronicznej;
  • dowiesz się, jak wdrożyć zaawansowane systemy zabezpieczeń w organizacji oraz czym kierować się przy doborze rozwiązań;
  • przekonasz się, jak działa i do czego służy sandboxing;
  • zdobędziesz wiedzę nt. wieloskładnikowego uwierzytelniania;
  • dowiesz się, czym w rzeczywistości są systemy EDR;
  • uzyskasz wiedzę o systemach antywirusowych i ochronie plików w czasie rzeczywistym.

Szkolenie dedykujemy:

  • administratorom systemów i pracownikom IT;
  • studentom informatyki i cyberbezpieczeństwa;
  • osobom, pragnącym rozpocząć pracę związaną z bezpieczeństwem;
  • wszystkim zainteresowanym tematyką cyberbezpieczeństwa.

Zapisz się na to szkolenie!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aegis Security Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa, NIP 5213786027. Państwa dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą: w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone w formularzu, na podstawie naszego prawie uzasadnionego interesu, jakim jest kontakt między nami a Państwem, służący udzieleniu Państwu odpowiedzi na zadane pytania, przesłaniu żądanej informacji – w ramach tego konkretnego zapytania (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), przez okres uzasadniony obsługą zapytania oraz w celach marketingowych – jeżeli wyrazili na to Państwo zgodę, wskazanym przez Państwa kanałem komunikacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie lub utraty użyteczności danych. Przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej w Polityce Prywatności.