Zarządzanie incydentami

Platforma SOC

Sekoia SOC Platform to kompleksowe rozwiązanie obejmujące funkcje CTI, SIEM i SOAR. Pomaga nowoczesnym SOC dzięki łatwej w użyciu platformie i elastycznej ofercie w przewidywalnej cenie.

sekoia-logotyp-dark-1000px

INTEGRUJ

Sekoia łatwo i szybko zintegruje się z Twoimi systemami bezpieczeństwa, aby zapewnić widoczność 360° w zaledwie kilka minut

WYKRYWAJ

Gotowy katalog reguł łączy analizę behawioralną na podstawie danych z wielu źródeł, wykrywanie anomalii oraz unikatowe IOC

REAGUJ

Centralizacja rozwiązań bezpieczeństwa i detekcje w czasie rzeczywistym umożliwiają natychmiastową odpowiedź na wszystkie typy zagrożeń

UPROŚĆ

Intuicyjna platforma prezentująca dane w spójnej formie zapewni wygodę operatora jednocześnie wynosząc wydajność na najwyższy poziom

ANALIZUJ

Konsole analityczne pozwolą z łatwością weryfikować, korelować, wzbogacać a także identyfikować zagrożenia wśród tysięcy zdarzeń każdego dnia

AUTOMATYZUJ

Szerokie możliwości automatyzacji uwalniają analityków od powtarzalnych zadań. Twórz własne playbooki dla jeszcze wydajniejszej zindywidualizowanej reakcji

Kluczowe cechy

Skuteczna detekcja

 • Zaawansowane wykrywanie w czasie rzeczywistym
 • Miliardy zdarzeń analizowanych każdego dnia
 • Aktywne wyszukiwanie nowych nieznanych zagrożeń

 • Trzy wyjątkowe silniki detekcji eliminują fałszywie pozytywne wyniki, aby skupić uwagę operatora na prawdziwych ryzykach.

  Adekwatna reakcja

 • MTTD < 3s (od odebrania logu do wygenerowania alertu)
 • MTTR < 5s (od wygenerowania alertu do aktywacji reakcji)
 • Wstępnie gotowy scenariusz remediacji.

 • Możesz automatycznie lub ręcznie uruchamiać różne scenariusze reakcji: izolacja, analiza lub remediacja.

  Do czego służy platforma SOC?

  Zintegruj dowolne narzędzie

  Śledź swoje dane

  Wdróż szybko

  Niezrównane możliwości integracji pozwalają połączyć wszystkie zewnętrzne narzędzia. Platforma wpasuje się w twoją infrastrukturę i szybko ją wzbogaci.
  Kontrola danych jest kluczowa, dlatego zgodność platformy adresuje Twoje potrzeby monitorowania, usprawnia audytowanie i nie ogranicza możliwości integracji do konkretnego producenta.
  Rozwiązanie wpisuje się w idee „Plug & Play, gdyż samo wdrożenie trwa od 12 do 72 godzin. W tak krótkim czasie możesz uzyskać pełną kontrolę nad swoją infrastrukturą.

  Uprość pracę analityka

  Zyskaj płynność

  Utrzymuj budżet pod kontrolą

  Platforma, która adaptuje się do wymagań użytkownika. Jest zaprojektowana tak, aby wszystkie działania były jak najbardziej płynne i proste, a ilość pracy przy jej obsłudze zminimalizowana.

  Automatyzacja oszczędza cenny czas dzięki automatycznej ocenie i kontekstualizacji alertów. Dzięki temu praca człowieka może skoncentrować się na przypadkach gdzie jest naprawdę potrzebna.

  W Sekoia nie ma niespodzianek, licencjonowanie bazuje wyłącznie na jednej wartości: ilości fizycznych i wirtualnych maszyn, które będą monitorowane.

  Kontakt w sprawie
  szczegółów usługi

  A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.

  Wybierz czy zgłaszasz się w imieniu firmy czy jako osoba prywatna:

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Aegis Security Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa, NIP 5213786027. Państwa dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą: w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone w formularzu, na podstawie naszego prawie uzasadnionego interesu, jakim jest kontakt między nami a Państwem, służący udzieleniu Państwu odpowiedzi na zadane pytania, przesłaniu żądanej informacji – w ramach tego konkretnego zapytania (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), przez okres uzasadniony obsługą zapytania oraz w celach marketingowych – jeżeli wyrazili na to Państwo zgodę, wskazanym przez Państwa kanałem komunikacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie lub utraty użyteczności danych. Przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej w Polityce Prywatności.