Platforma cyberbezpieczeństwa

Platforma cyberbezpieczeństwa – Acronis Cyber Protect

Zmień podejście do cyberbezpieczeństwa

Tradycyjne narzędzia bezpieczeństwa nie są przystosowane do współczesnych cyberzagrożeń. Podejście polegające na zastosowaniu wielu różnych programów – do tworzenia kopii zapasowych, automatyzacji poprawek, antymalware, konfiguracji, zarządzania i nie tylko – jest złożone, kosztowne i nieefektywne. Platforma oferuje rewolucyjne podejście do cyberbezpieczeństwa, które eliminuje wyzwania związane ze złożonością, dostarcza lepszą ochronę przed współczesnymi zagrożeniami oraz maksymalizuje wydajność oszczędzając czas i koszty.

Wiele narzędzi w zakresie cyberbezpieczeństwa w jednej platformie, czyli kompleksowa ochrona firmy przed cyberzagrożeniami.

Dlaczego warto wybrać Acronis Cyber Protect?

To kompleksowe rozwiązanie ochrony przed cyberzagrożeniami z prostą i intuicyjną w obsłudze konsolą centralnego zarządzania w języku polskim. To jedyne takie rozwiązanie, które natywnie łączy w jednej platformie ochronę danych i ochronę przed cyberzagrożeniami. Platforma współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi i serwerami, a także urządzeniami mobilnymi. Platformą możesz zarządzać sam lub my zrobimy to za Ciebie.
Dzięki Platformie Twoja firma będzie skutecznie chroniona przed cyberprzestępcami.

0%

wskaźnik wykrywania

W teście certyfikacyjnym VB100 Acronis wykrył 100% złośliwego oprogramowania i wygenerował 0% fałszywych alarmów.

0%

fałszywych powiadomień

W teście AV-Comparatives Acronis był jednym z zaledwie czterech rozwiązań, które nie wygenerowały fałszywych powiadomień.

0%

wysokiej wydajność

We wszystkich ośmiu kategoriach wydajności AV-TEST Acronis uzyskał ocenę wydajności „Bardzo szybki” lub „Szybki”.

Kluczowe cechy

Zarządzanie lukami w zabezpieczeniach

Ocenia i skanuje zasoby w poszukiwaniu znanych podatności. Weryfikuje czy wszystkie zainstalowane aplikacje i systemy są aktualne i działają poprawnie.

 • Monitorowanie i aktualizacja przestarzałego oprogramowania
 • Wprowadzanie poprawek w sposób bezpieczny dla plików
 • Monitor stanu dysku twardego

Ochrona antywirusowa

Zabezpiecza systemy dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu antywirusowemu o wysokim wskaźniku wykrywania i reakcji na najnowsze zagrożenia cybernetyczne. Chroni przed cyberzagrożeniami poprzez przeglądanie sieci, danych z kopii zapasowej i zapobiega exploitom.

 • Pełna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem
 • Filtrowanie adresów URL
 • Zapobieganie exploitom

Odzyskiwanie danych po awarii

Przywraca działanie po awariach w kilka minut, uruchamiając systemy w Chmurze lub przywraca je w dowolnym miejscu. Zapewnia bezproblemowe i bezpieczne odzyskiwanie danych po awarii oraz natychmiastową dostępność danych.

 • Zarządzanie odzyskiwaniem danych po awarii
 • Przełączanie awaryjne produkcji
 • VPN site-to-site

Bezpieczny backup

Zapewnia ochronę danych lokalnych i w chmurze, nawet pomiędzy zaplanowanymi backupami. Pozwala na widoczność statusu ochrony danych w Twojej infrastrukturze.

 • Ciągła ochrona danych
 • Mapa ochrony danych
 • Przetwarzanie danych poza hostem

Przeciwdziałanie wyciekom danych

Zapobiega utracie danych w oparciu o treść dokumentów. Rozszerza możliwości ochrony danych poprzez automatyczne tworzenie zasad i reguł ochrony.

 • Analiza danych w oparciu o treść dokumentów
 • Automatyczne wdrażanie zasad i reguł ochrony
 • Rozpoznawanie danych wrażliwych

Ochrona poczty elektronicznej

Blokuje w kilka sekund wszelkie zagrożenia e-mailowe, w tym spam, phishing, ataki z włamaniem do poczty służbowej (BEC), zaawansowane trwałe zagrożenia (APT) i zagrożenia typu zero-day, zanim dotrą do użytkowników końcowych.

 • Silniki chroniące przed wyłudzaniem informacji i fałszowaniem
 • Technologie zapobiegające oszustwom
 • Detekcja nowej generacji zapobiegające atakom typu zero-day

Kontakt w sprawie
szczegółów usługi

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.

Wybierz czy zgłaszasz się w imieniu firmy czy jako osoba prywatna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Aegis Security Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa, NIP 5213786027. Państwa dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą: w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone w formularzu, na podstawie naszego prawie uzasadnionego interesu, jakim jest kontakt między nami a Państwem, służący udzieleniu Państwu odpowiedzi na zadane pytania, przesłaniu żądanej informacji – w ramach tego konkretnego zapytania (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO), przez okres uzasadniony obsługą zapytania oraz w celach marketingowych – jeżeli wyrazili na to Państwo zgodę, wskazanym przez Państwa kanałem komunikacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie lub utraty użyteczności danych. Przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej w Polityce Prywatności.